O NÁS

Narodila jsem se ve zlínském kraji. Od roku 1991 jsem žila v Praze a nyní bydlíme s Petrem na Vysočině.

V roce 1993 jsem se poprvé setkala s  barevnou terapii. Dále navazovaly nauky: psychoterapie, kineziologie, reiki.

Praxe s terapiemi jsem zahájila v roce 1997.

Během praxe  jsem začala vyvíjet své vlastní metody – Podvědomí barev, čísel, tónů a Melodie čísel. Od roku 2006 je lidem předávám v podobě seminářů, osobních konzultací a terapií.

Lidská přirozenost, hravost a spokojenost je nejlepším lékem pro naše duševní a fyzické zdraví .

Skládám hudbu, texty a zabývám se zpěvem a zvukem. Vydala jsem pět autorských alb. STROM ŽIVOTA, VESMÍRNÝ OCEÁN, TAJEMSTVÍ VESMÍRNÝCH DOTEKŮ, spojená s relaxačními, meditačními prvky, MATKY ŠAMANŮ, elektronickou, dekadentní hudbu k básnické sbírce  M. K. Hodáčka – HAVARIJNÍ STAV, básnickou sbírku VLASTNÍ STOPY – Kateřiny Magdaleny Kvochové, kdy vzniklo dvojalbum podkresů a písni z jejich textů. Nejnovější album BÁSNÍK 2021 jsme vytvořili spolu s přítelem Petrem Kučerou, zvaným Dežaví a náš společný projekt od roku 2018 se jmenuje LP DEJAVU. Upravujeme nové album OSHO Kundalini meditace a další album se už rýsuje.

Podílíme se na vytvoření meditačních skladeb, skladeb na přání k významnému výročí, skládáme a přezpíváváme známé dětské písničky, mantry a připravujeme koncert s dalšími hudebníky, připravujeme další alba a občas zajedeme do hospůdky zahrát staré, známé pecky oblíbených interpretů, nebo jedeme do domovů pro důchodce, kde si všichni s námi zpívají písně jejich mládí. Skládáme pro jiné autory, spolupracujeme s dalšími hudebníky. Připravujeme hudbu k dětskému divadlu a podklady pod audio knihy.

Přítel Petr Dežaví Kučera, rodák z Hané, je spoluautor všech hudebních počinů LP Dejavu. Petr působil v zahraničí v různých alternativních seskupeních. Kytaru a baskytaru nepustil z rukou od svých patnácti let. Petr je součástí všech aktivit, velký pomocník a inspirátor s neuvěřitelným pohonem.

Přispíváme rozhovory na různých portálech. Pořádáme interaktivní přednášky na téma výše zmiňované.

Jsem jednou ze zakladatelů internetového RadyOzvuku.

„Nebojme znít všemi tóny, dokud nenajdeme svoji melodii“

https://www.facebook.com/ladislava.pisnickasvobodova

https://www.youtube.com/user/pisnula?&ab_channel=LadislavaSvobodova