HUDEBNÍ ALBA

BÁSNÍK – HUDEBNÍ SVĚT DEJAVU

CD BÁSNÍK

Nové album BÁSNÍK

Toto album je věnováno příběhům obyčejného života. Je to průřez naší tvorbou, z které jsme vybrali 12 klidných, baladických písní

Hudební Svět Dejavu – Ladislava Svobodová – Píseň a Petr Kučera Dežaví.

59:31

cena 250,- Kč Fyzické nosiče jsou VYPRODÁNY! Toto album lze zakoupit v digitální formě .

z alba Básník

THE MOTHERS OF SHAMANS – NOVINKA!

Toto nové album je věnováno MATCE ZEMI, všem ženám, matkám, všem principům stvoření života
13 tracku
56:44
cena: 250,- Kč

Fyzické nosiče jsou VYPRODÁNY! Toto album lze zakoupit v digitální formě.

TAJEMSTVÍ VESMÍRNÝCH DOTEKŮ

51:15 min meditační hudba, uvolňující, zklidňující. Ozvěny, které dostáváme formou intuice v nás probouzí pocit, že víme kdo jsme a co máme udělat.

Fyzické nosiče jsou VYPRODÁNY! Toto album lze zakoupit v digitální formě.

cena : 200,- Kč

VESMÍRNÝ OCEÁN

53:24 min uklidňující meditační hudba se zvuky vesmíru a podmořského světa. Poslechem této hudby se zklidníte, uvolníte.

cena 200,- Kč

Fyzické nosiče jsou VYPRODÁNY! Toto album lze zakoupit v digitální formě.

STROM ŽIVOTA

55:45 min relaxační hudba. Tato hudba s texty nás zavede do naší mysli. Vytvořeno na základě rituálu propojení své síly, propojení dvou světů v nás.
10. Návrat

Fyzické nosiče jsou VYPRODÁNY! Toto album lze zakoupit v digitální formě.

cena 250,- Kč

HAVARIJNÍ STAV

zhudebněná básnická sbírka K. M. Hodáčka
08 Ve snu – sám básník K. M. Hodáček se podílel na projevu, hudba, zpěv L. P. Svobodová

Fyzické nosiče jsou VYPRODÁNY! Toto album lze zakoupit v digitální formě.

cena: 200,- Kč

Recenze
CD Havarijní stav http://vaclavrehak.blog.idnes.cz/c/343688/Havarijni-stav-tentokrat-hudebni.html

CD Matky Šamanů – Ladislava „Písnička“ SVOBODOVÁ -„The Mothers of Shamans“
(CD, 13tracks, 2016, hudební spolupráce: Dominik Svoboda)
Nový, v pořadí již pátý hudební počin hudební skladatelky a v pravdě přírodní, intuitivní hudebnice Ladislavy „Písničky“ Svobodové, spatřil světlo světa na konci první poloviny února. Křest desky, který se konal ve vlhkém a přesto přívětivém sklepení bohémského Žižkova svou spontaneitou a nenuceným průběhem dokonale dotvořil celkovou atmosféru vzniku nové desky, stejně jako její premiérové uvedení mezi posluchače.
Ladislava „Písnička“ Svobodová svým novým albem opakovaně dokázala, že ve své tvorbě nerada nechává věci náhodě. Deska „Matky šamanů“ rozpoznatelně stojí na fortelné podstavě, která v žádném jejím partu nehrozí zhroucením, v celkem třinácti skladbách může posluchač vystopovat tři samostatné okruhy, tři podoby působení hudby na člověka a jeho hluboké prožitky a stavy myšlení:
Tak, jak je Ladislavě vlastní, jádro a pevný bod její nové desky tvoří silně meditativní skladby, které mají za cíl člověka uklidnit, upozornit na podstatné aspekty pozemského a duchovního života, zbrzdit a zbavit balastu všedního dne.
Druhý rozměr desky je diametrálně odlišný a sice bouřlivý, hrozící, ve svém základu bunzírující a křičící; to když nastupují skladby oslavující Zemi, Matky a polaritu vzájemných uzemněných energií, jsou to skladby provokující, vášnivé a nikoho nemohou nechat na pochybách, že snad sama autorka je Šamanskou Matkou.
Příjemným překvapením desky „The Mothers of Shamans“ je její jakoby třetí tvář, třetí rozměr, a sice původní, originální zpíváná skladba, kterou autorsky kompletně připravila Ladislava, včetně hudebního doprovodu. Její zpěv by si do budoucna rozhodně zasloužil mnohem více prostoru.
Celkově vzato: Nová deska Ladislavy „Písničky“ Svobodové je nabitá ženskou energií až po okraj, s každou následující vteřinou záznamu jsem více a více přesvědčen o tom, že právě Ladislava je jednou z nejkompetentnějších osob, pro zpracování právě tohoto ženského, šamanského tématu, kterému zasvětila celou desku.
Po soustředěném poslechu desky „The Mothers of Shamans“ by se mohlo začít znovu uvažovat o tom, zda slavné Bohyně ze Žítkové skutečně definitivně vymřely. K. M. Hodáček

CD Matky šamanů http://praskla-moucha.cz/matky-samanu/

Ceny hudebních alb: 250,-/ks + poštovné. Objednávejte na pisnula@gmail.com