Podvědomí barev, čísel a hudby

nahrávám mapu....

Datum / čas
Date(s) - 15/07/2017 - 16/07/2017
Celý den

Místo konání
Andělská Hora 463 31 Chrastava

kategorie ne kategorie


Chcete vědět, proč se vám i vašim blízkým neustále vrací stejné nepříjemné pocity, situace, nemoci?
Chcete se zbavit těchto nepříjemných brzd a jednou provždy to změnit?
Chcete vědět, kde je příčina vašich problémů?
Chcete vědět, co s vámi bude v budoucnu?

Chcete vyzkoušet, jak působí na vaši psychiku barvy, tvary, čísla, situace, tóny a chtěli byste si nastavit svůj vlastní harmonogram změny a nadále ho používat v běžném životě? Chcete vědět, proč si přitahujete do svého života určitá čísla, barvy, tvary, situace, lidi? Proč se nedaří stále zdolat překážky, které se opakují v našem životě? Proč se nám vrací nemoci? Kdo jsme? Jaká bude naše budoucí cesta?

Podvědomí, kniha zapomenutí, nebo také vsakující houba všech prožitků, pocitů, emocí. Nachází se zde všechny nevysvětlitelné pocity z okolí, které vědomě nemůžeme ovlivnit do chvíle uvědomění si. Z těchto nevysvětlitelných pocitů může vždy vzniknout psychická, či fyzická nerovnováha našeho těla (nemoc). V první řadě je důležitá genetická výbava, která je neoddělitelnou součástí nás, spojená s našimi vlastními pocity, prožitky, které se týkají našeho podvědomí.

Na tomto semináři si každý namaluje svůj současný stav. Od toho se bude odvíjet nastaveni do budoucna. Pokud má někdo zdravotní, psychický, emoční problém, ukáže se možná cesta, jak se tohoto problému zbavit. Barvy, tvary, čísla v tónech – proč a jak využít zvuk při našem léčení.  např. červená č 826 – Mluví o nerovnováze orgánů, jaký tón zpívat a uvolnit stres, aby se vytvořil prostor pro zharmonizování energetických drah. Hudebně ztvárnění na místě – jde o unikátní a jedinečnou metodu – Melodie čísel.

Nezapomeňte s sebou vzít pastelky, min. 12-ti barev, psací potřeby, jakýkoliv hudební nástroj, pokud vlastníte (není podmínkou), stan, nebo spací pytel.

Seminářem vás provede terapeutka s dlouholetou praxí, hudební skladatelka, textařka Ladislava Písnička Svobodová, která na tomto víkendu použije své metody – Podvědomí čísel,a Melodie čísel(skladby dle data narození)

Pořadatelem tohoto semináře je Dana Hromková – Objednávejte na d.hromkova@seznam.cz

nebo pisnula@gmail.com   Dotazy na mob. 604 872 003

cesta na Andělská Hora 9. Liberecký kraj. Průjezd Libercem po rychlostní komunikaci asi cca 7 km, pak je odbočka na Chrastavu – první – NEODBOČOVAT odbočit až tu druhou – druhý sjezd na Chrastavu /musíte projet kolem benzínové pumpy a pak hned za ní sjet dolů. Přijedete na křižovatku ve tvaru T- po levé straně je Penny. Dáte se doleva, přijedete na kruhový objezd, který projedete rovně a stále po hlavní směr Andělská Hora- rovně. Cesta je rovná asi 800 m, pak prudce zahýbá doleva, pořád po hlavní kolem dvou paneláků po pravé straně. dojedete do Andělské Hory, cca 200 m rovinka, pak se udělá S a pak je zase rovinka. Na rovince třetí barák vlevo je náš srub – je to barák z kulatých klád, kdyby někdo nevěděl . Andělská Hora 9.